O nas

Lanos Care GmbH (Head quarter)

Managing Directors:
Dr. Constantin Schmitt & Daniel Schote

Mainzer Gasse 4
34613 Schwalmstadt

Phone: 06691 807 8815
Fax: 06691 807 8816
E-Mail: info@lanos-care.de

Lanos Care - Ziegenhain

Contact Person:
Ruth Lehnheiser
Landgraf-Philipp-Straße 14
34613 Schwalmstadt

Phone: 06691 807 209
Fax: 06691 807 211
E-Mail: ziegenhain@lanos-care.de

Lanos Care - Treysa

Contact Person:
Carina Ryczak
Sachsenhäuser Straße 1
34613 Schwalmstadt

Phone: 06691 966 2990
Fax: 06691 966 2991
E-Mail: treysa@lanos-care.de


Lanos Care - Gilserberg

Contact Person:
Karin Keute
Bahnhofstraße 46
34630 Gilserberg

Phone: 06696 911 241
Fax: 06696 911 242
E-Mail: gilserberg@lanos-care.de

Lanos Care - Schwarzenborn

Contact Person:
Tanja Rotter
Eselsweg 1
34639 Schwarzenborn

Phone: 05686 930 6070
Fax: 05686 930 5103
E-Mail: schwarzenborn@lanos-care.de

Lanos Care - Fritzlar

Contact Person:
Roland Reutemann
Gießener Straße 46
34560 Fritzlar

Phone: 05622 915 044
Phone2: 05621 960 196
Fax: 05622 915 046
E-Mail: fritzlar@lanos-care.de


Lanos Care - Kassel West

Contact Person:
Annika Buckmann
Gilsastraße 14
34119 Kassel

Phone: 0561 4751 1900
Fax: 0561 4751 1901
E-Mail: kassel-west@lanos-care.de

Lanos Care - Kaufungen

Contact Person:
Nese Tasbag
Bahnhofstraße 1a
34260 Kaufungen

Phone: 05605 929 931
Fax: 05605 929 685
E-Mail: kaufungen@lanos-care.de

Lanos Care - Mainz-Kastel

Contact Person:
Melanie Legowski
Am Königsfloß 30
55252 Mainz-Kastel

Phone: 06134 286 290
Fax: 06134 286 298
E-Mail: mainz-kastel@lanos-care.de


Lanos Care - Hanstedt

Contact Person:
Gudrun Neunzig
Harburger Straße 9
21271 Hanstedt

Phone: 04184 8306
Fax: 04184 88 86 96
E-Mail: hanstedt@lanos-care.de

Lanos Care - Fulda

Contact Person:
Stefanie Urban
Schumannstraße 43
36043 Fulda

Phone: 0661 380 94 66
Fax: 0661 380 19 50
E-Mail: fulda@lanos-care.de

 

Zobacz nas w Mapach Google

 

Wizja

Nasza firma oferuje usługi pielęgniarskie jak również z zakresu opieki osobistej. Firma została założona z myślą o zapewnieniu profesjonalnej opieki mobilnej. Po pierwsze, rozumiemy pielęgniarstwo jako misję społeczną. Po drugie, dążymy do osiągnięcia jakości i bezpieczeństwa życia wszystkich zaangażowanych stron. Po trzecie, naszym celem jest utrzymanie
i poprawa samopoczucia naszych pacjentów. Po czwarte, chcemy zapewnić godne życie dla opiekunów. Aby osiągnąć nasze dążenie do bycia liderem w jakości, jesteśmy niezawodni
i dążymy do ciągłego doskonalenia naszych usług. Rozumiemy pielęgniarstwo jako pomoc dla samowystarczalnego życia. Życzliwa współpraca z kolegami i pacjentami ma dla nas ogromne znaczenie. Naszym Pacjentom dajemy poczucie profesjonalnej opieki jak również wspieramy ich krewnych. Jako firma staramy się stworzyć przyjemne i interesujące środowisko pracy i dążymy do harmonizowania życia zawodowego i prywatnego, ponieważ tylko równowaga między tymi dwoma głównymi obszarami gwarantuje wysoką wydajność
i motywację na korzyść naszych Pacjentów. Ustawiczne kształcenie naszych pracowników ma na celu ich motywowanie oraz utrzymanie wysokiej jakości naszych usług.

Pobierz (w języku niemieckim)
(PDF)